РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИБОРУ ЗАСОБІВ РАДІОЕЛЕКТРОННОЇ РОЗВІДКИ НА ЕТАПІ ОЦІНЮВАННЯ ОБСТАНОВКИ
DOI:
https://doi.org/10.46972/2076-1546.2020.18.07Анотація
У статті показано хід реалізації програмного забезпечення вибору засобів радіоелектронної розвідки на етапі оцінювання обстановки на основі проведених авторами теоретичних досліджень. Вказано, на підставі яких нормативних документів оцінюють обстановку з вибором засобів радіоелектронної розвідки, з яких етапів складається цей процес, що потрібно для вибору даних засобів.
Здійснено проєктування інформаційних потоків роботи програми щодо вибору засобів радіоелектронної розвідки на етапі оцінювання обстановки за допомогою діаграм Data Flow Diagram, розроблено відповідний алгоритм. Побудовано загальну блок-схему алгоритму роботи програмного забезпечення вибору засобів радіоелектронної розвідки на етапі оцінювання обстановки. На основі проведених досліджень розроблено базу даних для збереження переліку засобів радіоелектронної розвідки. Реалізовано прототип програмного забезпечення вибору засобів радіоелектронної розвідки на етапі оцінювання обстановки та наведено приклади роботи кожного з основних блоків у вигляді скріншотів, попередньо спроєктованих у діаграмах та блок-схемах алгоритмів. Окреслено основні етапи роботи запропонованого програмного забезпечення. Визначено переваги та недоліки розробленого програмного забезпечення вибору засобів радіоелектронної розвідки на етапі оцінювання обстановки. Вказано подальші кроки дослідження та удосконалення програми вибору засобів радіоелектронної розвідки на етапі оцінювання обстановки та нанесення її на мапу, а також покращення інтерфейсу.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.